Od 6 maja 2020

Przedszkole Niepubliczne Bajka

jest otwarte dla dzieci i działa zgodnie z wytycznymi

Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Sprawdź gdzie jesteśmy i jakdziałamy?

Przedszkole Niepubliczne „Bajka” powstało 01.09.2001.r. Osobą prowadzącą PN „Bajka” jest mgr Marzena Kobzan. Przedszkole ma bardzo dobre warunki lokalowe dla 100 przedszkolaków. Sale wyposażone są w zabawki oraz pomocne dydaktyczne odpowiednio dobrane do wieku dziecka. Każda z tych sal posiada własną łazienkę. Przedszkole otoczone jest ogródkiem, który jest wyposażony w sprzęt do zabaw.
Lokalizacja naszego przedszkola jest wymarzona dla każdego rodzica. Usytuowani jesteśmy w pobliżu głównego węzła komunikacyjnego miasta Opola, w dostępnej odległości od najważniejszych miejsc w Opolu.
Pracownicy przedszkola „ Bajka ” współpracują ze środowiskiem rodzinnym i lokalnym.  Życzliwa, ciepła, o wysokim poziomie wykształcenia kadra stosuje nowoczesne kreatywne metody wychowania i nauczania, które sprzyjają wspieraniu rozwoju dziecka. W atmosferze bezpieczeństwa i radości wspomagamy rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny. Zapewniamy dzieciom opiekę i nauczanie, a jednocześnie chcemy wspierać rodziców w wychowywaniu dzieci. Jesteśmy otwarci na życzenia i potrzeby dzieci i rodziców.

Zapraszamy !!!