Nasza grupa liczy 23 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 13 chłopców.  Jesteśmy ciekawi świata, wszystko wkoło nas interesuje, wszystkiego chcemy się dowiedzieć i nauczyć i dlatego tak się nazywamy;)

Chętnie uczęszczamy do przedszkola, jesteśmy pogodni, otwarci, aktywni zarówno podczas zabaw  jak i zajęć. Bardzo lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Pracujemy elementami koncepcji Daltońskiej. Nasza sala wyposażona jest w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji planu daltońskiego, który wdraża nas do polegania na sobie, budzi inicjatywę i samodzielność. Wszystkie pomoce do planu umieszczone są na wysokości odpowiedniej dla naszych maluszków.

Dodatkowo realizujemy również programy: ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury” i projekt „Mały Miś-czytające przedszkolaki.”

Uczymy się być samodzielni i koleżeńscy.  Lubimy uczyć się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Uwielbiamy zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi jak rytmika, warsztaty plastyczne i zajęcia Ruchu Rozwijającego W. Sherborne oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności.

W czasie spędzonym w przedszkolu poszerzamy wiedzę, rozwijamy swoje umiejętności, szczególnie językowe. Język angielski prowadzi pani Gosia, która uwielbia z nami bawić się i śpiewać, uczy rymowanek, wesołych zabaw i mówi do nas duużo po angielsku, nawet na dworze lubi się z nami bawić ,,po angielsku!”. It’s sooo funny;);)
Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostamy wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nas czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. Paaa Paaaa!

Grafik zajęć dodatkowych 2018-2019